POSLEDNÍ REALIZOVANÉ PROJEKTY

Výstavba vily Mnichovice
Provedli jsme komplexní výstavbu vily na okraji obce Mnichovice. Tato stavba se může pyšnit unikátní polohou blízko hlavního města Prahy a zároveň nedalekou přírodou, kromě toho si můžeme všimnout také krásného výhledu, díky umístění stavby na kopci. Rozloha obytných ploch je 180m², což poskytuje dostatečný prostor pro pohodlné bydlení i pro rodinu s dětmi. Celá stavba byla postavena z cihel Ytongu a na střeše byla použita krytina Lindab, která je unikátní kvůli své technologii instalace.
Novostavba a připojení k starému RD - Hovorčovice
léto, 2019

Rádi se pouštíme i do atypických staveb či rekonstrukcí, jako v případě pana Přikryla, kdy se jednalo o rodinný dům a jeho propojení se starou budovou ze 70. let, kterou jsme proměnili ve futuristické sídlo.

Investiční rekonstrukce bytu 3+kk na Vinohradech
podzim, 2019

Pro investora z Anglie jsme za 60 dnů zrekonstruovali byt 3+kk ve starém činžovním domě na Vinohradech. Celková cena byla 900.000 Kč, a to včetně využití takových materiálů, jako je mramor. Vyvložkovali jsme komíny, kompletně vyměnili všechny instalace (voda, kanalizace) a osadili nový kondenzační kotel. Zachovali jsme původní ráz prostor bytu, díky výrobě kopie původních oken, které jsme kvůli optimalizaci ceny, nechali vyrobit v Chorvatsku.
Rekonstrukce domu Hloubětín
podzim, 2019

Bytový dům v pražském Hloubětíně prošel pod našima rukama totální rekonstrukcí. Zahrnovala nová okna, střechu, radiátory, rozvody elektřiny a topení, úpravy nosných zdí, nové schodiště. Vznikl zde nový byt.
Komplexní rekonstrukce činžovního domu
podzim, 2019

Provedli jsme komplexní rekonstrukci činžovního domu na Vinohradech, včetně bytů a společných prostor.
Investiční rekonstrukce bytu 2+kk v činžovním domě
jaro, 2020

Zrekonstruovali jsme byt 2+kk v činžovním domě u pražského nábřeží. Během úprav vyšlo najevo, že majitelka má dobrý vkus i cit pro výběr barev a materiálů, tudíž jsme společně v nově zrekonstruovaném bytě použili moderní materiály a zároveň zanechali i kousek historie. Mimo jiné jsme nainstalovali podlahové topení a vyrobili repliky původních oken. Základním motivem celé proměny bylo sjednocení interiéru do pastelových odstínů, které působí uklidňujícím dojmem.
Poptat nezávaznou kalkulaci ZDARMA
Vyplňte poptávkový formulář a již zítra můžete mít cenovou nabídku
+420 774 245 209
as@asinvest.eu
Bohdalecká 1460/8, 101 00, Praha 10
Kliknutím na tlačítko souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů
Made on
Tilda