HENDERSON INVEST

DEVELOPER / GENERALNÍ dodavatel

Historické rekonstrukce

Renovace památkové chráněných objektů

Obnova památek


S více než 20 letou praxí můžeme zaručit správný průběh celého procesu. Jakožto firma s bohatými zkušenostmi ze stavebnictví víme, co děláme a stojíme za svými projekty, které mají skvělé ohlasy.
Nebojíme se výzev a každá překážka je pro nás motivací.

Aktuálně nabízíme krásné byty různých velikostí na okraji obce Nehvizdy a nedaleko Prahy v Tuchoměřicích.

Složité rekonstrukce, jedinečné výsledky
Nebojíme se složitých rekonstrukcí a každý problém je pro nás výzvou, co nás posouvá dál. V případě, že je to potřeba, se umíme spojit s profesionály z různách oborů- geologie, archeologie... (doplnit) a dosáhnout tak skvělých výsledků.
Tam, kde minulost potkává současnost
Umíme vyzdvihnout přednosti historických staveb, zachovat jejich duši a zároveň s citem modernizovat tak, aby poskytovaly komfortní bydlení.
Zachováváme dědictví s moderní dokonalostí
Zachováváme historickou hodnotu památkově chráněných budov, ale při realizaci se nebojíme používat moderní technologie a postupy, aby výsledné renovace byly vždy dokonalé.

Developerské a dodavatelské projekty

Rekonstrukce a půdní nástavba památkově chráněného domu z roku 1450

Památka z roku 1450 na Staroměstském náměstí

Rekonstrukce 6 podlaži 700m2, 4 nadzemni 2 podzemni


Úspěšně jsme dokončili další projekt a to rekonstrukci a půdní nástavbu historického činžovního domu z roku 1450 na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi. Kde jsme vyli ve dvou rolich jak DEVELOPER tak GEN.DODAVATEL

Tato rekonstrukce se týkala celého objektu - od druhého podzemního podlaží až po střechu, tedy celkem 6 podlaží, včetně nebytových prostor. V rámci rekonstrukce jsme provedli sanaci sklepa, který je vytesán v pískovcovém podloží. Také jsme realizovali novou přípojku vody a kanalizace. Důležité pro nás bylo zachování historického rázu budovy a jeho snoubení s prvky moderního bydlení, což se povedlo. Na projektu pracovali profesionální restaurátoři.


Praze 8 - V Zahradách 19 Rekonstrukce činžovního domu, bytů a půdní vestavba

Pro developera jsme v pozici generálního dodavatele provedli celkovou rekonstrukci činžovního domu na Praze 8 o 800m2. Instalace venkovního skleněného výtahu byla velmi neobvyklá, ale díky našim zkušenostem se zadařilo bez problému. Kromě výtahu jsme také provedli půdní výstavbu, díky které vznikly 2 nové byty.

Rekonstrukce vily Václav Havla

Rekonstrukce barrandovské vily bývalého prezidenta Václava Havla

V roce 2020 jsme se pustili do rekonstrukce vily bývalého prezidenta Václava Havla. Nejdůležitější částí projektu bylo zachování původního charakteru budovy, dá se říci, bez jakýkoliv moderních prvků. Přestože, jak exteriér, tak interiér jsme chtěli nechat beze změny, naši řemeslní specialisté měli práce dost s obnovou a opravou původních prvků.

Rekonstrukce oranžerie zámku ve Světlé nad Sázavou

Z rozhovoru majitelky zámku o rekonstrukci na Rozhlas.cz:


"Rekonstrukce skleníku byla velmi náročná a zahrnovala výměnu veškerých skleněných tabulek a odstranění několika nátěrů na litinové konstrukci. „Skleník byl naposledy opravený před padesáti lety,“ říká Helena Degerme, a dodává, že bylo nutné strhnout i omítky s betonovým nátěrem, a nahradit je prodyšnými. „Vrátili jsme to do původního stavu,“ dodává majitelka zámku."

Píší o nás

Lídr ve svém oboru Lindab napsal článek o našem projektu v Hovorčovicích na své webové stránce.
Článek v Milleniumu o řízení a průzkumu výnosných investičních projektů od Henderson Invest.
Článek o projektu v Hovorčovicích.
Rozhovor a článek o projektu ve Světlé nad Sázavou, kde jsme zrekonstruovali oranžerie.
“Již od útlého věku jsem trávil hodně času na stavbách, kvůli finanční situaci, ve které jsem vyrůstal. Od čtrnácti let jsem byl denně na stavebních brigádách. Neřekl bych, že mě to v té době zajímalo nejvíc ze všeho, ale postupně jsem se učil novým věcem a po nějaké době... " Číst dál

Alex Savynets
Majitel a jednatel

Služby

Rekonstrukce činžovních domů a půdní vestavby
Renovace památkově chráněných domů
Výstavba rodinných domů
Rekonstrukce rodinných domů
Renovace historických staveb
Projekční a architektonická činnost

Naši partneři a klienti

Naše certifikáty a oprávnění

Živnostenské oprávnění č. 2
Můžeme legálně a profesionálně podílet na různých typech stavebních projektů, jako jsou výstavba rodinných, bytových domů, průmyslových objektů, rekonstrukce atd.
Máme osvědčení o autorizaci
Osvědčení o autorizaci je dokument, který potvrzuje, že firma splňuje všechny požadavky a kvalifikace pro provádění stavebních činností.
Stavba je pojištěna
Máme sjednané pojištění odpovědnosti na 30 mil. Kč a kryjeme naše stavby celkově proti krádeži, vandalství či živelným událostem.

Rádi Vám odpovíme na vaše dotazy

Kontakty:

+420 774 245 209
ullrichova.ssf@gmail.com
Henderson Invest s.r.o.
IČ: 08235635
Italská 2581/67, 120 00 Praha, Vinohrady
Kliknutím na tlačítko souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů

Po odeslání formuláře budete přesměrováni na stránku s poděkováním.
Made on
Tilda