Probíhající projekty

Níže si můžete prohlédnout některé z projektů, které v současné době realizujeme. Jednou z našich zásad je otevřenost, a proto Vás vždy rádi pozveme na stavbu, abyste se mohli podívat na kvalitu odvedené práce.

BD Polská

V tento moment pracujeme na rekonstrukci činžovního domu v ulici Polská. Demontujeme původní půdní prostory a provádíme nástavbu 2 půdních pater, ke kterým realizujeme novou výtahovou šachtu od společnosti ATA a výtahem od společnosti KONE . Není to nic jednoduchého, postavit dům na domě v centru Prahy, ale je to naše specializace a baví nás neobvyklé výzvy.

Rekonstrukce Pivovaru Švabín

V současné době provádíme rekonstrukci výrobní části historického pivovaru Švabín. Na tomto projektu vystupujeme jako generální dodavatel stavby který koordinuje kolem 80-90 subdodavatelů stavebních prací, profesí a také dodavatelů technologie pivovarenské výroby. Pivovar se nachází na spojnici Praha – Plzeň kousek od dálnice od Prahy na pravé straně u městečka Zbiroh. Leží západně od Zbirohu v části nazývané Švabín. První zmínky o tomto vrchnostenském pivovaru pochází z roku 1397, kdy tehdy ještě samostatný Švabín získal právo na vaření piva. Tím se řadí mezi nejstarší pivovary Zbirožska z důvodu častých plenění nepřátelskými vojsky, ale základ současného pivovaru pochází až z doby pozdější, roku 1567, kdy byl objekt znovuobnoven. Jako jiné stavby, i Švabín reprezentoval svoji dobu a dodnes tak můžeme v areálu pivovaru pozorovat jednotlivé fáze a změny pivovarské výroby, která se měnila od renesance, přes baroko, až do ukončení provozu.

Výstavba BD se 40 byty v Nehvizdech (Praha- východ)

Pracujeme na realizaci projektu, ve kterém vznikne na ploše přes 2300 m2, rozprostřených na 3 nadzemních podlažích a jednom podzemnim, celkem 40 bytů, jejich dispozoce budou od bytů o velikosti nejmenší tedy 1+kk až po velké byty 7+kk. Celková hodnota projektu je 230 000 000. Jednáse o projekt, ve kterém zastupujeme 2 role- DEVELOPER i GENERALNI DODAVATEL

Tuchoměřice

V roce 2024 jsme zahájili práce na dalším developerském projektu, jedná se o rekonstrukci budovy o rozloze 800 m2, na kterých nově vznikne 18 bytů. Samotná budova pochází z roku 1896 a projde celkovou revitalizací, tedy výměnou všech mezipatrových konstrukcí a zdravotechnických instalací.
Made on
Tilda