Probíhající projekty

Níže si můžete prohlédnout některé z projektů, které v současné době realizujeme. Jednou z našich zásad je otevřenost, a proto jsme vždy Vás rádi pozveme na stavbu, abyste se mohli podívat na kvalitu odvedené práce.

Rekonstrukce památkově chráněného činžovního domu

Momentálně se v naší stavební firmě zabýváme realizací složitého, ale velmi zajímavého projektu rekonstrukce historického činžovního domu z roku 1450.

Během rekonstrukce jsme narazili na několik problémů, jako je například absenci fundamentu a narušenou statiku římského zdiva. Navíc jsme museli řešit problémy s nosnou zdí a 15° sklonem uliční zdi. Kvůli historické hodnotě domu jsme také nuceni dodržovat zákaz používání betonu a cementu.

I přes výzvy, které nám tento projekt přináší, jsme nadšeni z příležitosti pracovat na takové historické památce a ukázat naše zkušenosti a schopnosti. Věříme, že díky našemu přístupu a odbornosti dokážeme rekonstrukci dokončit včas a zachovat původní charakter a hodnotu tohoto historického domu.

Rekonstrukci Pivovar Švabin

V současné době provádíme rekonstrukci výrobní části historického pivovaru Švabín. Pivovar se nachází na dálniční silnicí Praha – Plzeň kousek od dálnice od Prahy na pravé straně u městečka Zbiroh. Leží západně od Zbirohu v části nazývané Švabín.

Výstavba luxusního rodinného domu s bazénem v Poděbradech

Aktuálně je jedním z našich projektů novostavba luxusního rodinného domu v Poděbradech. Dům má velký venkovní bazén, nejlepší materiály a unikátní nábytek. Dům se nachází v blízkosti centra města. Plocha domu 280 metrů čtverečních.

Výstavba dvojdomku ve Velkých Popovicích

Pro pražského developera stavíme dvojdomek ve Velkých Popovicích. Celková obytná plocha bude 325,44 m2. V domě bude plynový kotel s podlahovým vytápěním, Izolační trojskla, vstupní a interiérové dveře, zařizovací předměty koupelen, dlažby, obklady a podlahy všech místností.

Rekonstrukce prostor na posilovnu SK Slavia

Momentálně se v naší stavební firmě věnujeme realizaci projektu rekonstrukce prostor pro SK Slavia, který má za cíl vytvořit moderní posilovnu.
Naše stavební firma se momentálně zabývá několika probíhajícími projekty v oblasti rekonstrukce a výstavby rodinných domů a činžovních domů. Každý z těchto projektů je pro nás výzvou a příležitostí ukázat naše schopnosti a zkušenosti.

Naši odborníci se věnují výstavbě nových rodinných domů, kde jsme nyní zapojeni do výstavby několika rodinných domů v okolí města. Výstavbu provádíme s maximálním důrazem na kvalitu a bezpečnost, abychom zajišťovali, že každý domov bude plně odpovídat požadavkům a přání našich zákazníků.

Jsme pyšní na naše probíhající projekty a naši zákazníci nám důvěřují a pravidelně se na nás obrací se svými požadavky na rekonstrukce bytů, rodinných domů a činžovních domů. Naše reference od našich spokojených zákazníků jsou nejlepším důkazem našich schopností a kvality práce.
Plánujete výstavbu nebo rekonstrukci?
Zavoláme zpět a nezávazně probereme Váš požadavek.
Kliknutím na tlačítko souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů
Po odeslání formuláře budete přesměrováni na stránku s poděkováním.
Made on
Tilda