Probíhající projekty

Níže si můžete prohlédnout některé z projektů, které v současné době realizujeme. Jednou z našich zásad je otevřenost, a proto Vás vždy rádi pozveme na stavbu, abyste se mohli podívat na kvalitu odvedené práce.

Rekonstrukce Pivovaru Švabín

V současné době provádíme rekonstrukci výrobní části historického pivovaru Švabín. Pivovar se nachází na dálniční silnicí Praha – Plzeň kousek od dálnice od Prahy na pravé straně u městečka Zbiroh. Leží západně od Zbirohu v části nazývané Švabín.

Výstavba dvojdomku ve Velkých Popovicích

Pro pražského developera stavíme dvojdomek ve Velkých Popovicích. Celková obytná plocha bude 325,44 m2. V domě bude plynový kotel s podlahovým vytápěním, Izolační trojskla, vstupní a interiérové dveře, zařizovací předměty koupelen, dlažby, obklady a podlahy všech místností.

Naše stavební firma se momentálně zabývá několika probíhajícími projekty v oblasti rekonstrukce a výstavby rodinných domů a činžovních domů. Každý z těchto projektů je pro nás výzvou a příležitostí ukázat naše schopnosti a zkušenosti.

Naši odborníci se věnují výstavbě nových rodinných domů, kde máme nyní rozpracovaných několik projektů v okolí Prahy. Výstavbu provádíme s maximálním důrazem na kvalitu a bezpečnost, abychom zajišťovali, že každý domov bude plně odpovídat požadavkům a přáním našich zákazníků.

Jsme pyšní na naše probíhající projekty, naši zákazníci nám důvěřují a pravidelně se na nás obrací se svými požadavky na rekonstrukce bytů, rodinných a činžovních domů. Naše reference od našich spokojených zákazníků jsou nejlepším důkazem našich schopností a kvality práce.
Plánujete výstavbu nebo rekonstrukci?
Zavoláme zpět a nezávazně probereme Váš požadavek.
Kliknutím na tlačítko souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů
Po odeslání formuláře budete přesměrováni na stránku s poděkováním.
Made on
Tilda