Developerské a dodavatelské projekty

Již více než 10 let se zabýváme výstavbou rodinných domů, půdních vestaveb, rekonstrukcí bytů a činžovních domů v Praze a okolí.

Rekonstrukce včetně půdní nástavby památkově chráněného činžovního domu

Úspěšně jsme dokončili další projekt a to rekonstrukci a půdní nástavbu historického činžovního domu z roku 1450 na Staroměstkém náměstí v Mladé Boleslavi.

Tato rekonstrukce se týkala celého objektu - od druhého podzemního podlaží až po střechu, včetně nebytových prostor. V rámci rekonstrukce jsme provedli sanaci sklepa, který je vytesán v pískovcovém podloží. Také jsme realizovali novou přípojku vody a kanalizace.

Důležité pro nás bylo zachování historického rázu budovy a jeho snoubení s prvky moderního bydlení, což se povedlo.
Výstavba luxusního rodinného domu s bazénem v Poděbradech

Dalším z našich projektů úspěšně dokončených projektů, je novostavba luxusního rodinného domu v Poděbradech včetně dobíjecí stanice pro elektromobily . Dům má velký venkovní bazén, v jeho interiérech jsou použity luxusní materiály a je vybaven unikátním nábytkem. Dům se nachází v blízkosti centra města. Plocha domu 280 metrů čtverečních.

Rekonstrukce prostor na posilovnu SK Slavia

Máme za sebou úspěšnou rekonstrukci prostor, která znamenala vznik moderní posilovny pro fotbalový klub Slavia. Moderní vybavení, inovativní technologie a prostorné interiéry vytvářejí optimální prostředí pro efektivní trénink a rozvoj hráčů. Jsme hrdi, že jsme mohli přispět k dalšímu úspěchu a růstu klubu Slavia a doufáme, že nová posilovna posílí jejich pozici na vrcholu fotbalového světa.

Rekonstrukce činžovního domu, bytů a půdní vestavba na Praze 8

Pro developera jsme provedli celkovou rekonstrukci činžovního domu v ulici V Zahradách v Praze 8. V rámci tohoto projektu jsme rekonstruovali společné prostory a 19 bytů, nainstalovali výtah a provedli půdní vestavbu, čímž jsme vytvořili další 2 byty.

Rekonstrukce činžovního domu a půdní vestavba na Praze 2

Provedli jsme kompletní rekonstrukci činžovního domu. V rámci projektu jsme zrekonstruovali společné prostory, 6 bytů, přistavěli výtah a realizovali půdní vestavbu. Výsledkem jsou 3 další byty, z toho 2 mezonetové. V rámci naší činnosti jsme také poskytovali administrativní pomoc investorovi při kolaudaci.

Výstavba vily - Mnichovice

Na okraji obce Mnichovice jsme postavili vilu. Tato stavba je výjimečná svou polohou v blízkosti Prahy a přitom s blízkostí přírody, a také díky svému umístění na kopci nabízí krásný výhled. Bydlení v této vile nabízí dostatek prostoru s 180m² obytnou plochou, ideální pro pohodlné bydlení pro celou rodinu. Celá stavba byla postavena z cihel Ytong a střecha je pokryta inovativní krytinou Lindab, která se vyznačuje svou jedinečnou technologií instalace.

Novostavba a připojení k starému RD - Hovorčovice

Rádi se pouštíme i do atypických staveb či rekonstrukcí, jako v případě pana Přikryla, kdy se jednalo o rodinný dům a jeho propojení se starou budovou ze 70. let, kterou jsme proměnili ve futuristické sídlo.

Rekonstrukce činžovního domu a bytů na Praze 2

Pro majitele jsme provedli rekonstrukci činžovního domu v Praze 2, včetně rekonstrukce několika bytů pro následný pronájem.

Rekonstrukce barrandovské vily bývalého prezidenta Václava Havla

Celý objekt má rozlohu 400 m2 bez přilehlých pozemků. Hlavním cílem rekonstrukce bylo uchovat původní charakter budovy a vyvarovat se moderních zásahů, zachovávaje exteriér i interiér nezměněn. Často bylo nutné obnovovat či opravovat původní prvky, což se našim řemeslným specialistům podařilo.

Stoletá chalupa v moderním kabátu

Provedli jsme rekonstrukci stoleté chalupy v Mnichovicích, která stála 300 000 kč včetně materiálu a to všechno bez elektrického proudu, který není na toto místo zaveden. Tento projekt v sobě skrývá snoubení moderních stavebních technologií, konkrétně Lindab s-click, s kouzlem přírody. Ač je oplechování moderním prvkem, v tomto provedení zapadá do krajiny a nepůsobí v ní vůbec zvláštně, ba naopak dodává místu své kouzlo a bílá barva příjemně zapadá do okolního prostředí.

Rekonstrukci nebytového prostoru - vinotéka LAHVE

Provedli jsme kompletní rekonstrukci nebytového prostoru, v němž vznikla nová moderní vinotéka s názvem LAHVE. V rámci tohoto projektu jsme do prodejny instalovali klimatizaci, nové rozvody vody a kanalizace včetně hydrantu, položili vinylové podlahy a udělali mnoho dalších změn. Pokud máte rádi víno a chcete se podívat na naši práci, můžete navštívit prodejnu na adrese Českomoravská 13, Praha 9.

Rekonstrukce domu Hloubětín

Bytový dům v pražském Hloubětíně prošel pod našima rukama totální rekonstrukcí. Zahrnovala nová okna, střechu, radiátory, rozvody elektřiny a topení, úpravy nosných zdí, nové schodiště. Vznikl zde nový byt.

Rekonstrukce bytu 4+1 na klíč na Praze 6

Provedli jsme kompletní rekonstrukci bytu 4+1 na Praze 6.

Vždy se snažíme věnovat pozornost detailům, takže v galerii uvidíte fotografie některých detailů naší práce. Je důležité, aby měl náš klient po přestěhování do bytu radost z rekonstrukce.

Rekonstrukce bytu 3+kk na klíč na Vinohradech

Pro investora z Anglie jsme za 60 dnů zrekonstruovali byt 3+kk ve starém činžovním domě na Vinohradech. Celková cena byla 900.000 Kč, a to včetně využití takových materiálů, jako je mramor. Vyvložkovali jsme komíny, kompletně vyměnili všechny instalace (voda, kanalizace) a osadili nový kondenzační kotel. Zachovali jsme původní ráz prostor bytu, díky výrobě kopie původních oken, které jsme kvůli optimalizaci ceny, nechali vyrobit v Chorvatsku.

Rekonstrukce bytu 2+kk na klíč v činžovním domě

Zrekonstruovali jsme byt 2+kk v činžovním domě u pražského nábřeží. Během úprav vyšlo najevo, že majitelka má dobrý vkus i cit pro výběr barev a materiálů, tudíž jsme společně v nově zrekonstruovaném bytě použili moderní materiály a zároveň zanechali i kousek historie. Mimo jiné jsme nainstalovali podlahové topení a vyrobili repliky původních oken. Základním motivem celé proměny bylo sjednocení interiéru do pastelových odstínů, které působí uklidňujícím dojmem.
Naše stavební společnost má za sebou více než 100 úspěšně dokončených projektů v oblasti rekonstrukce a výstavby rodinných domů a činžovních domů. Naše specializace na rekonstrukce bytů, rodinných domů a činžovních domů zahrnuje celkovou rekonstrukci, renovaci, modernizaci a úpravy interiéru a exteriéru.

V naší práci klade naše stavební firma důraz na kvalitu práce a spokojenost zákazníků. Díky našímu týmu zkušených odborníků jsme schopni poskytnout komplexní služby, které zahrnují veškeré stavební práce včetně demontáže, úpravy, izolace, nátěru a výměny stávajících konstrukcí a instalací nových.

Naše společnost se zaměřuje také na výstavbu rodinných domů. S naší pomocí si můžete splnit sen o vlastním domě. Postavíme pro Vás dům na klíč, který bude plně odpovídat Vašim požadavkům a přání. Naše výstavba rodinných domů je vždy naším velkým úspěchem, protože vidíme, jak se díky naší práci a kvalitnímu výkonu našich odborníků rodiny usazují do svého nového domova.

V naší stavební firmě chápeme, jak důležitá je rekonstrukce a výstavba pro zákazníky, a proto poskytujeme komplexní služby, které jsou přizpůsobené Vašim potřebám a přání. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro rekonstrukce bytů, rodinných domů, činžovních domů nebo výstavbu rodinných domů, obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme realizovat Vaše představy a splnit Vaše sny.
Plánujete výstavbu nebo rekonstrukci?
Zavoláme zpět a nezávazně probereme Váš požadavek.
Kliknutím na tlačítko souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů
Po odeslání formuláře budete přesměrováni na stránku s poděkováním.
Made on
Tilda