Dokončené developerské a dodavatelské projekty

Již více než 10 let se pohybujeme v oblasti stavebnictví, máme zasebou více než 100 různých projektů, od rekonstrukcí bytů, domů, přes novostavby a půdní vestavby, až po renovace a rekonstrukce památek a historických budov.

Rekonstrukce a půdní nástavba památkově chráněného domu z roku 1450

Památka z roku 1450 na Staroměstském náměstí

Rekonstrukce 6 podlaži 700m2, 4 nadzemni 2 podzemni


Úspěšně jsme dokončili další projekt a to rekonstrukci a půdní nástavbu historického činžovního domu z roku 1450 na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi. Kde jsme vyli ve dvou rolich jak DEVELOPER tak GEN.DODAVATEL

Tato rekonstrukce se týkala celého objektu - od druhého podzemního podlaží až po střechu, tedy celkem 6 podlaží, včetně nebytových prostor. V rámci rekonstrukce jsme provedli sanaci sklepa, který je vytesán v pískovcovém podloží. Také jsme realizovali novou přípojku vody a kanalizace. Důležité pro nás bylo zachování historického rázu budovy a jeho snoubení s prvky moderního bydlení, což se povedlo. Na projektu pracovali profesionální restaurátoři.


Praha 8 - V Zahradách 19 Rekonstrukce činžovního domu, bytů a půdní vestavba

Pro developera jsme v pozici generálního dodavatele provedli celkovou rekonstrukci činžovního domu na Praze 8 o 800m2. Instalace venkovního skleněného výtahu byla velmi neobvyklá, ale díky našim zkušenostem se zadařilo bez problému. Kromě výtahu jsme také provedli půdní výstavbu, díky které vznikly 2 nové byty.

Praha 2 - Nástavba Fričova

Rekonstrukce činžovního domu a bytů na Praze 2

Pro majitele jsme provedli nástavbu činžovního domu na Praze 2 - Vinohradech včetně rekonstrukce několika bytů pro následný pronájem. Budget na tento projekt byl 10 000 000 Kč, do kterého se nám muselo podařit vněstnat výstavbu 3 nových bytů včetně nástavby 2 nových pater.

Hovorčovice

Novostavba a připojení k starému RD - Hovorčovice

Na stavbě v Hovorčovicích šlo především o propojení rodinného domu se starou budovou ze 70. let. Jelikož projekt probíhal v roce 2020, tak bylo všechno velmi složité, ale přesto se zadařilo s budgetem 5 000 000 Kč všechno zařídit. Proměnili jsme tak starou budovu ve futuristické sídlo.

Rekonstrukce oranžerie zámku ve Světlé nad Sázavou

Z rozhovoru majitelky zámku o rekonstrukci na Rozhlas.cz:


"Rekonstrukce skleníku byla velmi náročná a zahrnovala výměnu veškerých skleněných tabulek a odstranění několika nátěrů na litinové konstrukci. „Skleník byl naposledy opravený před padesáti lety,“ říká Helena Degerme, a dodává, že bylo nutné strhnout i omítky s betonovým nátěrem, a nahradit je prodyšnými. „Vrátili jsme to do původního stavu,“ dodává majitelka zámku."

Rekonstrukce vily Václav Havla

Rekonstrukce barrandovské vily bývalého prezidenta Václava Havla

V roce 2020 jsme se pustili do rekonstrukce vily bývalého prezidenta Václava Havla. Nejdůležitější částí projektu bylo zachování původního charakteru budovy, dá se říci, bez jakýkoliv moderních prvků. Přestože, jak exteriér, tak interiér jsme chtěli nechat beze změny, naši řemeslní specialisté měli práce dost s obnovou a opravou původních prvků.

Poděbrady

Výstavba luxusního rodinného domu s bazénem v Poděbradech

Novostavba luxusního rodinného domu v Poděbradech s plochou 280 m2, která obsahovala výkop venkovního bazénu a práce s luxusními materiály a unikátním nábytkem. Dům, nácházející se blízko centru města, se může pyšnit, jak svým exteriérem, tak i dobíjecí stanicí pro automobily.

Davle

Renovace domu v Davli


Developerský projekt v Davli, kde jsme figurovali jako Investor i Gen.Dodavatel, spočíval v proměnění staršího domku, na krásném místě kousek od Vltavy, v domek moderní s nádherným výhledem, luxusním interiérem a impozantní dřevěnou fasádou.

Made on
Tilda