POSLEDNÍ REALIZOVANÉ PROJEKTY

Rekonstrukce vily Václava Havla

Celý objekt má rozlohu celkem 400 m2 bez přilehlých pozemků. Nejdůležitějším úkolem celé rekonstrukce bylo zachovat původní ráz budovy a vyhnout se veškerým moderním zásahům, aby byl v nezměněné podobě ponechán exteriér i interiér budovy. Velmi často bylo potřeba původní prvky renovovat nebo repasovat, což se podařilo díky našim odborníkům z řady řemeslných profesí podařilo.


Kromě rekonstrukce budovy byly upraveny i okolní pozemky, ovšem s minimálními zásahy a změnami, při této příležitosti byl proveden úklid, úprava trávníku a ořezání keřů.

Rekonstrukce oranžerie zámku ve Světlé nad Sázavou
Z rozhovoru majitelky zámku o rekonstrukci na Rozhlas.cz:

"Rekonstrukce skleníku byla velmi náročná a zahrnovala výměnu veškerých skleněných tabulek a odstranění několika nátěrů na litinové konstrukci. „Skleník byl naposledy opravený před padesáti lety,“ říká Helena Degerme, a dodává, že bylo nutné strhnout i omítky s betonovým nátěrem, a nahradit je prodyšnými. „Vrátili jsme to do původního stavu,“ dodává majitelka zámku."

Rekonstrukce činžovního domu na Praze 8

Zahájili jsme práce na zajímavém projektu, jedná se o bytový dům, který se nachází ul. V Zahradách na Praze 8. Provádíme zde rekonstrukci 19 bytů, společných prostor a také nástavbu jednoho patra. Práce na projektu jsme zahájili v červnu 2021 a celkově budou trvat 12 měsíců

Půdní nástavba - Praha Vinohrady

Provádíme půdní nástavbu v domě na Vinohradech, díky níž vzniknou další tři byty, z čehož budou dva mezonetové. Předání stavby je naplánováno na začátek roku 2022.

Rekonstrukci nebytového prostoru - vinotéka LAHVE
Provedli jsme kompletní rekonstrukci nebytového prostoru, v němž vznikla nová moderní vinotéka s názvem LAHVE. V rámci tohoto projektu jsme do prodejny instalovali klimatizaci, nové rozvody vody a kanalizace včetně hydrantu, položili vinylové podlahy a udělali mnoho dalších změn. Pokud máte rádi víno a chcete se podívat na naši práci, můžete navštívit prodejnu na adrese Českomoravská 13, Praha 9.
Výstavba vily Mnichovice
Provedli jsme komplexní výstavbu vily na okraji obce Mnichovice. Tato stavba se může pyšnit unikátní polohou blízko hlavního města Prahy a zároveň nedalekou přírodou, kromě toho si můžeme všimnout také krásného výhledu, díky umístění stavby na kopci. Rozloha obytných ploch je 180m², což poskytuje dostatečný prostor pro pohodlné bydlení i pro rodinu s dětmi. Celá stavba byla postavena z cihel Ytongu a na střeše byla použita krytina Lindab, která je unikátní kvůli své technologii instalace.
Novostavba a připojení k starému RD - Hovorčovice

Rádi se pouštíme i do atypických staveb či rekonstrukcí, jako v případě pana Přikryla, kdy se jednalo o rodinný dům a jeho propojení se starou budovou ze 70. let, kterou jsme proměnili ve futuristické sídlo.

Rekonstrukce domu Hloubětín
Bytový dům v pražském Hloubětíně prošel pod našima rukama totální rekonstrukcí. Zahrnovala nová okna, střechu, radiátory, rozvody elektřiny a topení, úpravy nosných zdí, nové schodiště. Vznikl zde nový byt.
Komplexní rekonstrukce činžovního domu
Provedli jsme komplexní rekonstrukci činžovního domu na Vinohradech, včetně bytů a společných prostor.
Stoletá chalupa v moderním kabátu
Provedli jsme rekonstrukci stoleté chalupy v Mnichovicích, která stála 300 000 kč včetně materiálu a to všechno bez elektrického proudu, který není na toto místo zaveden. Tento projekt v sobě skrývá snoubení moderních stavebních technologií, konkrétně Lindab s-click, s kouzlem přírody. Ač je oplechování moderním prvkem, v tomto provedení zapadá do krajiny a nepůsobí v ní vůbec zvláštně, ba naopak dodává místu své kouzlo a bílá barva příjemně zapadá do okolního prostředí.
Poptat nezávaznou kalkulaci ZDARMA
Vyplňte poptávkový formulář a již zítra můžete mít cenovou nabídku
Henderson Invest s.r.o.
IČO: 08235635
DIČ: CZ08235635
Písecká 1967/5, Vinohrady, 130 00 Praha 3

Provozovna:
Písecká 1967/5, Vinohrady, 130 00 Praha 3
Made on
Tilda